OM OS

TEAMET

Vil I udfordre måden, hvorpå jeres organisation tænker talent og lederudvikling? 

Ahmet Günes

Ahmet Günes

Founder

Ahmet@gunes.dk

21 71 72 85

Arish Ahmad

Arish Ahmad

Projektleder

Arish@gunes.dk

53 38 77 53

Stefan Hansson

Stefan Hansson

Konsulent

Stefan@gunes.dk

23 82 84 84

WHY

Vi går glip af en masse talent og potentiale. Vi vil hjælpe talenter og virksomheder med at udløse deres fulde potentiale igennem innovation og diversitet

Adresse

AARHUS

Günes & Co (Ditmer)

Søren Frichs Vej 44D

8230 Åbyhøj

HENT VORES PODCAST MED FØRENDE EKSPERTer

+ Bliv opdateret på den nyeste forskning
+ Få konkrete værktøjer til dit arbejde
+ Bliv inviteret til eksklusive events

ALUMNE NETVÆRK

Vores alumne netværk afholder en række andre faglige og sociale events, herunder vores årlige TALENT & DIVERSITY SUMMIT

Fiona Gansmo

Fiona Gansmo

Projektleder

Fiona@talentanddiversitysummit.dk
Camilla Louise Bak

Camilla Louise Bak

Sponsoransvarlig

Camilla@talentanddiversitysummit.dk
Chani Yavin

Chani Yavin

Kommunikationsansvarlig

Chani@gunes.dk

ADVISORY BOARD

Vil I udfordre måden, hvorpå jeres organisation tænker talent og lederudvikling? 

Ahmet Günes

Ahmet Günes

Founder

Fiona

Fiona

Projektleder

Stefan Hansson

Stefan Hansson

Konsulent

Chani YAvin

Chani YAvin

Kommunikationsansvarlig

Ahmet Günes

Ahmet Günes

Founder

Fiona

Fiona

Projektleder

Stefan Hansson

Stefan Hansson

Konsulent

Chani YAvin

Chani YAvin

Kommunikationsansvarlig